Kontakty

Informace, konzultace, nabídky, technickou podporu ve všech věcech ohledně ATOMu Vám s radostí poskytneme těmito způsoby:
osobně na adrese:telefonicky:
AION CS, s.r.o. +420 577 217 811
T. G. Masaryka 1280 +420 577 214 825
760 01 Zlín  
   
informacemi na webu:e-mailem:
www.aion.cz info@aion.cz
  support@atom2.cz
   

Tým za ATOMem

Tohle je ta parta lidí z AIONu, díky které ATOM vznikl a je Vám nyní k dispozici - architekti, programátoři, testeři, grafici, uživatelé, často více rolí v jednom člověku. 

 atom-team-color600.png

 

Jsme připraveni pro Vás udělat s ATOMem "modré z nebe".

Možnosti jsou opravdu široké: konzultace, návrh ontologie, import Vašich dat, úprava prostředí pro Váš tým, školení, vytvoření modulů "na míru", standardní nebo speciální webové prezentace.

Odpovědět Vám na Vaši poptávku či zpracovat pro Vás nabídku bude pro nás potěšením !

 

Zcela nezávazně objednávám webovou databázi ATOM na zkoušku:

jméno, příjmení
e-mail
několik slov o důvodu Vašeho zájmu o ATOM
vepište: "osmdesátosm"
souhlasím s podmínkami

Webová databáze ATOM na zkoušku Vám bude k dispozici na samostatné adrese nejake_jmeno.atom2.cz.

ATOM na této adrese bude na zkušební dobu 30 dnů jen Váš. Bez jakéhokoliv omezení si budete moci vyzkoušet nejen všechny možnosti ATOMu, ale také umožnit plně personalizované vyzkoušení např. kolegům ve svém týmu.

Rozhodnete-li se po zkušební době k nějaké formě placené služby, Vaše data pořízená ve zkušební době Vám zůstanou zachována.


Vítejte ve webové databázi ATOM a mějte prosím na paměti, že její používání se řídí následujícími 10 pravidly:

Pravidlo č. 1: Vážíme si Vás!

Vašeho rozhodnutí k používání webové databáze ATOM si vážíme. Pro Vaši spokojenost uděláme vše, co bude jen trochu možné.

Pravidlo č. 2: Data jsou uložena v "cloudu"

Vaše data jsou uložena na "cloudové" infrastruktuře .

Pravidlo č. 3: Datové limity je třeba dodržovat

Pokud překročíte datové limity náležející Vaší variantě, budete upozorněni e-mailem s návrhem na řešení přechodu na jinou variantu dle platných podmínek. Nenalezneme-li společně řešení, může to vést až k pozastavení poskytování služby z naší strany.

Pravidlo č. 4: Data jsou základním způsobem zálohována

Data ve Vaší atomové databázi jsou základním způsobem zálohována. Lze však nanejvýš doporučit jejich zálohování také na Vaší straně na Vašich discích. K tomu ATOM poskytuje hned několik možností.

Pravidlo č. 5: Zodpovědnost za ztrátu dat neneseme

Za jakoukoliv ztrátu dat nemůžeme přijmout jakoukoliv zodpovědnost. Samozřejmě děláme všechna myslitelná opatření proto, aby se žádná ztráta dat nestala.

Pravidlo č. 6: Zabezpečení dat je ve Vaší režii

Přístup k datům ve Vaší atomové databázi mají ti, kterým to umožníte. Typicky ti, kteří mají svůj účet. Zejména ve zkušební době můžeme jen doporučit, aby přístup měl i někdo z uživatelské podpory ATOMu.

Pravidlo č. 7: Datové přenosy nejsou šifrované

Datové přenosy mezi webovým prohlížečem a atomovou databází jsou standardně nešifrované.

Pravidlo č. 8: Dobré mravy je nutno dodržovat

Předpokládáme, že data ve Vašem ATOMu jsou v souladu s dobrými mravy v tom smyslu, jak je toto sousloví obecně vnímáno. Pokud bychom zjistili, že tomu tak není, vyhrazujeme si právo ukončit provoz Vašeho ATOMu a to i okamžitě. 

Pravidlo č. 9: Adresa uživatelské podpory je atom@aion.cz

Neváhejte  nás kontaktovat na výše uvedeném e-mailu uživatelské podpory s jakýmkoliv přáním nebo dotazem. Pro rychlou a vyčerpávající odpověď uděláme vše, co bude v našich silách.

Pravidlo č. 10: Pravidla změny podmínek

Tyto podmínky používání webové databáze ATOM, varianty a ceny můžeme kdykoliv změnit. Budeme si přitom počínat korektně, tj. pokud cenu nějaké varianty snížíme v ceníku, snížíme ji i aktuálním uživatelům. A pokud nějakou cenu zvýšíme, tak se to uživatelů původní ceny nedotkne.

ATOM - revolučně jednoduchá databáze

Nemusíte umět programovat. Svou atomovou databázi, data, vazby, klíčová slova vytvoříte pouhým klikáním v prohlížeči. 

Cokoliv potřebujete pro Váš byznys nebo záliby. Přehledně a přátelsky. Pro Vás, Vaše kolegy či přátele.

30 dní databáze Atom zcela zdarma

cspzlin80.jpgTa rychlost nás překvapila !

Při naší činnosti produkujeme spousty dat. Již dlouho jsme potřebovali databázovou podporu. Potkali jsme se s ATOMem. Do měsíce bylo hotovo a ATOM je pro nás velkým přínosem každý den !

- Iva Norková,
Chráněná dílna Ardien

unob80.jpgWebovou databázi ATOM využíváme pro výzkum i výuku

S mými kolegy i studenty stojíme často před úkoly tvorby znalostních bází především na podporu různých úkolů vědy a výzkumu. Zkoušeli jsme mnoho nástrojů, otevřenost ATOMu nám vyhovuje nejlépe.

- prof. Ing. Ladislav Buřita, CSc.,
Univerzita obrany

emgikaruni.jpgJsme spokojeni s ATOMem i kvalitní spoluprací

Pro přípravu nové řady produktů (knih a současně mobilních apikací) jsme potřebovali systém pro týmovou tvorbu velmi strukturovaného obsahu. ATOM vyhověl a spolupráci s poskytovatelem služby při řešení našich mnohdy neobvyklých požadavků označuji jako velmi kvalitní.

Mgr. Petra Diestlerová,
Euromedia Group, k. s.